V občance mám sice jméno Dominika, ale doma na mě všichni volají „Emmo“.

Jsem rodilá Pražačka a přesto mě každý den dokáže okouzlit pohled na sluncem zateplené centrum Prahy. Miluji dorty (Prahu mapuji skrze cukrárny), králíčky, pana Perníčka, jídlo, Provence, jsem dost přelétavá (co se zájmů týče), skoro nic si nepamatuji (a u mě platí:„Co si nepamatuji, to se nestalo!“), mám jedno oko světlejší a když mám ve skleničce led, začnu ho chroupat. Nejdůležitější přísadou v životě je pro mě humor a dokážu nalézt krásu téměř v každém člověku.

Malování mě baví už odmalička, kdy jsem jako dítě kreslila oběma rukama (nakonec jsem se rozhodla pro levou).

Deset let jsem navštěvovala Uměleckou školu v Praze na Proseku (umění jsem nejvěrnější). V rámci soutěží jsem se nejlépe umístila na výstavě umění v Berlíně, jak jinak, než s kresbou dortu.

Po maturitě jsem se aktivněji vrátila k umění a od tohoto akademického roku mám příležitost se hojně výtvarně vyžívat i v rámci našeho studentského spolku, za což jsem velmi vděčná.

Na Pedf jsem se o zkouškových obdobích prolentilkovala do druhého ročníku bakalářského studia.

Do Post Septem jsem se vcelku náhodou a trochu díky své prostořekosti dostala na post (slovní hříčka) ilustrátora a od ledna letošního roku jsem převzala funkci šéfredaktora.

Snažím se vytvářet vhodné prostředí pro vznik zajímavých nápadů a těší mě se podílet na jejich realizaci. Věřím, že se nám společnými silami podaří vybudovat osobitý studentský časopis, co se dokáže kreativně vyjádřit!