Vážená kolegyně/vážený kolego,

pomoz nám vytvořit kvalitní fakultní časopis!

Píšeš seminární, bakalářskou či diplomovou práci? Napsal jsi seminární, bakalářkou či diplomovou práci? Věnuješ se zajímavému tématu (nejen ve své závěrečné práci)?

Nestyď se je shrnout, převést do čtivé formy a vzdělat ve svém oboru i své kolegy. Zaujmout čtenáře není snadné, ale Post Septem ti dává možnost vyzkoušet si autorství nanečisto.

Máš-li zájem, ozvi se nám přes mail, na facebooku, nebo nás jednoduše oslov osobně a podáme Ti bližší informace.

2 Comments

  • Eliška horská
   reply

   moji milí studenti,
   máte-li zájem, ráda přispěji zpracováním nesmrtelných témat (dítě vydáno na milost a nemilost osobnostem rodičovským, věčná problematika potratů, týrané děti aneb kdo jim pomůže…? a co odpovědnost za společný prostor, za naši kulturu, zemi, jazyk?
   Nejsou to odborné analýzy, spíše zamyšlení, nekladu si za cíl někoho oblažovat odbornou nesrozumitelností, ani však obtěžovat plytkostí zpracování s rizikovostí zevšeobecňování pouze vlastního pohledu či zkušenosti….mějte se hezky…a pište

   • admin
    admin
    reply

    Hezký den,
    velmi si vážíme vašeho zájmu a iniciativy. Momentálně se mění šéfredaktor časopisu, proto bychom vám dali blíže vědět v průběhu následujícího týdne. Mohla byste nám prosím napsat váš email, nebo se případně ozvat na náš: spolek.agora@gmail.com.
    Děkujeme

Leave a Comment